Proč jsem napsal knihu?

Jednohubky pro duši jsem napsal proto, aby každý, kdo si chce odpočinout od počítačů a mobilů, mohl nakrmit své nitro nějakou vydatnou, zdravou stravou.

Co je jejím cílem?

Cílem knihy je načerpat přesně ty zkušenosti, které by mně osobně zkrátily cestu k úspěchu o celé roky. Kdybych je tenkrát už měl… 

A proto je teď předávám vám, ať s nimi naložíte, jak nejlépe umíte. A nějaké ty roky ušetříte.

Co kniha obsahuje?

Kniha obsahuje 26 kapitol. Ke každé kapitole náleží úkoly, jejichž splnění má čtenáře posunout dál a nabyté zkušenosti přímo převést do praxe – nenásilnou a odlehčenou formou. 


Za každou kapitolou je i prostor pro poznámky, takže si do své knihy může čtenář zapisovat AHA momenty a myšlenky, aniž by musel knihu odložit.

Kniha je v absolutně geniálním formátu 15×15 cm, proto ji vpašujete do kabelky, velké kapsy u kabátu, pouzdra na notebook, jakéhokoli zavazadla, přihrádky v autě…KAMKOLI. To ji činí univerzálním společníkem na cesty, ať už dlouhé služební, dovolené, nebo prostě jen při jízdě metrem, tramvají, autobusem do školy a práce.

Co je to za knihu?

Kniha je souborem motivačních myšlenek, postřehů a situací, které jsem za svůj život posbíral a které mi v mém nitru opravdu zarezonovaly. 

Kniha je naplněna zkušenostmi, které mně nějakým způsobem pomohly z nepříjemných myšlenkových nastavení nebo v tíživé životní situaci. 

Inspiracemi, které mě posunuly dál. 

Proč "Jednohubky"?

Tato kniha vám bude dělat věrného společníka na dovolené, při cestování, v teple domova, pod peřinou před spaním, během čekání na autobus nebo na pláži… Zkrátka kdekoli a kdykoli budete potřebovat psychickou vzpruhu a duševní potravu. 


Délka jednotlivých kapitol je přizpůsobena dnešnímu přehlcenému světu. A proto jsou to jednohubky, ne dorty 🙂

 

Doporučuji je dávkovat postupně a vychutnávat si každou jednu z nich. Hromadné čtení jedné za druhou se míjí účinkem. A proto dávkujte střídmě. Vychutnávejte.

Při jejich vstřebávání a aplikaci do praxe si dejte na čas. Krůček za krůčkem, jednohubku po jednohubce, dojdete za radostí ze života. 

Kdy bude kniha k mání?

Velmi brzy, těšte se 🙂 

Jiri_Pecuch

Kniha "Jednohubky" je u nás brána jako bible života. Učí nás vidět život z lepšího úhlu. Díky za ní.

Jiří Pecuch
Frýdek - Místek
13.3.2020
Natalie_Krausova

Děkuji za knihu. Čarokrásne, inspirující na každý den. Nosím ji teď v kabelce 😂🤣 100%doporucuji všem. Navíc jsem měla tu čest poznat spisovatele 😉Petera Urbanice osobně a děkuji za ta setkání. Otevřená, pravdivá, upřímná, tak žádoucí v dnešní době. Ještě jednou děkuji. Kniha pomáhá mne i mým blízkým. Motta z knihy používám každý den dokonce i v práci. Hop hip hip hurá této knize.

Natálie Krausová
Opava
17.3.2020
Mirka Kopencová

Knížku "Jednohubky pro duši" jsem měla možnost zakoupit na víkendovém semináři v Liptovském Jáně. Ani na chvíli jsem neváhala a chtěla ji. Musím přiznat, že ani nevím, kolik stála :-). Jednoduše jsem cítila, že jí musím mít a cena mne vůbec nezajímala. Udělala jsem správně. Děkuji Petrovi za tuto knihu, nejenže jsem se vrátila k úžasnému víkendovému semináři, ale vlastně při čtení jsem cítila pořád Petrovou energii, jakoby stál vedle mne. Provedení knížky je fantastické. Tím, že je menších rozměrů, neustále jí nosím ve své kabelce a dělá mi parťáka všude (ve chvíli čekání na klientku, na rehabilitaci, ve frontě v obchoďáku...). No a co k ní dodat? Věcné rady, tipy a návody JAK... Takže teď už jen vystoupit ze své zóny komfortu a dělat…

Miroslava Kopencová
Praha
13.3.2020
Brumlík Jan

Kniha je psaná typickým Petrovým přátelským stylem, zároveň ale dokáže být velmi vážná a zabrnkat na dosti citlivé noty a pomůže si spoustu věcí uvědomit. Spoustu věcí si děláme složité sami, přitom řešení může být jednoduché, jen když nám někdo jemně ukáže cestu. Vizuální stránka knížky je super, ilustrace jsou decentní a přitom krásné, do knihy bezvadně pasují a trefně doplňují obsah. K obsahu - tato knížka by se měla stát Biblí každého, kdo na sobě chce nějakým způsobem pracovat, ale měla by se dostat úplně ke každému, protože každý si v ní něco najde a každému může pomoct. Četl jsem ji 3x a určitě si ji přečtu ještě mnohokrát, protože každá kapitola se může hodit v různých situacích a pokaždé si z toho člověk vezme něco trošku jiného. Takový „aha efekt“ 100x jinak 🙂

Jan Brumlík
Prostějov
16.3.2020
Bianka Vozárová

Kniha jednohubky je príjemný spoločník kdekoľvek ste. Kniha je skvelou motiváciou do života. Pútavé príbehy, ktoré vždy majú svoju hlbokú myšlienku. Nastaví Vám pozitívne myslenie a je to taký malý radca na ceste týmto životom. Svoje skvelé vydanie " do kabelky" si práve preto môžem vziať so sebou či už na spríjemnenie času u lekára, cestovanie, alebo oddychovanie s niečím v ruke čo má naozaj význam. Odporúčam ju prečítať si každému, či už mladšej alebo staršej generácií. Každý si v nej nájde to svoje. Mám prečítaných veľa kníh ale táto je výnimočná svojím obsahom, ktorý sa odlišuje od iných najme tým, akú vzácnu a hlbokú podstatu v sebe ukrýva.

Bianka Vozárová
Liptovský Ján
18.3.2020